Čistý a bezpečný internet

IC SERVER - internet cleaner server - je vybavený technickými a softwarovými prostriedkami pre dosiahnutie vysokej účinnosti zabezpečenia podnikovej siete a zároveň optimalizovaný pre nízke prevádzkové a obstarávacie náklady.

IC SERVER je postavený na týchto technológiách:

GFI WebMonitor™ v edícii UnifiedProtection obsahuje rozsiahlu ručne triedenú databázu adries internetových stránok WebGrade™ s vyše 165 miliónmi URL a dve antivírusové jadrá Norman a BitDefender pre rel-time kontrolu sťahovaného obsahu z internetu. Denne aktualizovaná databáza WebGrade™ triedi stránky do kategórií ako napr. porno, P2P, music, video, games, adult, social atď., čím umožňuje systémovým administrátorom precízne vymedziť jednotlivým zamestnancom internetové stránky, na ktoré budú mať prístup a ktoré budú automaticky blokované. Takto sa dá vo firme účinne vynútiť dodržiavanie Pravidiel na používanie internetu.
GFI WebMonitor je podľa renomovanej stranky www.isaserver.org najlepším programovým nástrojom na kontrolu sťahovaného obsahu z internetu.

Microsoft ISA server je robustný aplikačný firewall s vyrovnávacou pamäťou pre rýchlejšie načítavanie internetových stránok, s monitorovaním, filtrovaním a zápisom internetových spojení v reálnom čase, so skupinovou politikou prístupu na internet, s podporou VPN sietí, s RPC pripojením na poštový server MS Exchange a pod.

IBM x3200 server je spoľahlivý a výkonný server vybavený dvoj alebo štvorjadrovým procesorom Intel Xeon, s dostatočne veľkou operačnou pamäťou a rýchlymi SAS diskami.

 

  IC SERVER EC SERVER IEC SERVER
Antispam GFi MailEssentials GFi MailEssentials
Antivírus elektronickej pošty GFi MailSecurity GFi MailSecurity
Filter internetových stránok GFi WebMonitor GFi WebMonitor
Internetový antivírus GFi WebMonitor GFi WebMonitor
Poštový server MS Exchange 2007 MS Exchange 2003
Firewall ISA server 2006 ISA server 2004
Operačný systém Windows 2008 server standard Windows 2008 SBS standard Windows 2003 SBS premium
Server IBM x3200 IBM x3200 IBM x3400
Procesor Intel Xeon Dual Core Intel Xeon Dual Core Intel Xeon Quatro Core
Operačná pamäť 2 GB 2 GB 4 GB
Pevné disky 2 x 73 GB SAS 10K 2 x 146 GB SAS 10K 2 x 146 GB SAS 10K
Počet licencií (počet používateľov resp. počítačov) 20 20 20
Cena - Promo do 31.12.2008 2 999 € 2 999 € 3 999 €
  Objednať Objednať Objednať