Čistý internet a elektronická pošta

IEC SERVER - internet & email cleaner server - je integrovaným riešením zabezpečenia a filtrovania internetu a elektronickej pošty. IEC Server je určený pre menšie a stredné firmy s veľkosťou do 75 používateľov resp. počítačov v sieti. IEC Server je postavený na týchto technológiách:

GFI WebMonitor™ v edícii UnifiedProtection obsahuje rozsiahlu ručne triedenú databázu adries internetových stránok WebGrade™ s vyše 165 miliónmi URL a dve antivírusové jadrá Norman a BitDefender pre rel-time kontrolu sťahovaného obsahu z internetu. Denne aktualizovaná databáza WebGrade™ triedi stránky do kategórií ako napr. porno, P2P, music, video, games, adult, social atď., čím umožňuje systémovým administrátorom precízne vymedziť jednotlivým zamestnancom internetové stránky, na ktoré budú mať prístup a ktoré budú automaticky blokované. Takto sa dá vo firme účinne vynútiť dodržiavanie Pravidiel na používanie internetu.

Microsoft ISA server - robustný aplikačný firewall s vyrovnávacou pamäťou pre rýchlejšie načítávanie internetových stránok, s monitorovaním, filtrovaním a zápisom internetových spojení v reálnom čase, so skupinovou politikou prístupu na internet, s podporou VPN sietí, s RPC pripojením na poštový server MS Exchange a pod.

GFI MailEssentials™ - spamový viacnásobný filter elektronickej pošty s vysokou detenkčnou schopnosťou. Obsahuje adaptívny Bayesianov filter, antiphishing filter, verejné a neverejné čierne listiny spamerov (DNS Blacklist), filter nedovolených slov a slovných spojení, filter obťažujúcich URL adries v tele mailových správ, databázu dôveryhodných poštových serverov, SPF technológiu a iné. GFI MailEssentials je podľa renomovanej stránky www.msexchange.org najlepším antispamovým systémom na trhu.

GFI MailSecurity™ - viacnásobný antivírusový filter elektronickej pošty. Štandardne dodávané antivírusové jadrá Norman a BitDefender je možné rozšíriť o špičkové antivírusy Kaspersky, McAffe alebo Avast.

Microsoft Exhange server 2003 a 2007 - elektronický poštový server plne kompatibilný s prostredím používateľkých systémov Windows XP a Windows Vista a klientom elektronickej pošty MS Outlook 2003 a 2007. Vyznačuje sa integrovanou podporou Active Directory, Outlook Web Access, Outlook Mobile Access, RPC over HTTP a iných technológií.

IBM x3400 server - výkonný a ľahko rozšíriteľný server vybavený štvorjadrovým procesorom Intel Xeon, s veľkou operačnou pamäťou a rýchlymi SAS diskami.

 

  IC SERVER EC SERVER IEC SERVER
Antispam GFi MailEssentials GFi MailEssentials
Antivírus elektronickej pošty GFi MailSecurity GFi MailSecurity
Filter internetových stránok GFi WebMonitor GFi WebMonitor
Internetový antivírus GFi WebMonitor GFi WebMonitor
Poštový server MS Exchange 2007 MS Exchange 2003
Firewall ISA server 2006 ISA server 2004
Operačný systém Windows 2008 server standard Windows 2008 SBS standard Windows 2003 SBS premium
Server IBM x3200 IBM x3200 IBM x3400
Procesor Intel Xeon Dual Core Intel Xeon Dual Core Intel Xeon Quatro Core
Operačná pamäť 2 GB 2 GB 4 GB
Pevné disky 2 x 73 GB SAS 10K 2 x 146 GB SAS 10K 2 x 146 GB SAS 10K
Počet licencií (počet používateľov resp. počítačov) 20 20 20
Cena - Promo do 31.12.2008 2 999 € 2 999 € 3 999 €
  Objednať Objednať Objednať